Odalar İçin Duyuru

d

Federasyonumuza Başkanlık Yapanlar

Mehmet Hanoğlu

 

Mehmet HANOĞLU

05.04.1953 - 27.06.1956

Ahmet GENÇAY

27.06.1956 - 26.01.1959

 

 

Suat Can VANER

Ali SEPİCİ

26.01.1959 - 10.07.1960

Suat Can VANER

10.07.1960 - 17.02.1963

10.03.1967 - 31.05.1967 

Hüsamettin Tiyanşan

 

Hüsamettin TİYANŞAN

17.02.1963 - 15.02.1967

18.02.1967 - 10.03.1967

31.05.1967 - 31.05.1982 

Reşat ÇOBAN

15.02.1967 - 18.02.1967

Mesut CAN

31.05.1982 - 28.05.1988

Derviş GÜNDAY

28.05.1988 - 06.09.2007

Fevzi APAYDIN

06.09.2007