Şoförler ve Otomobilcilere hayat Deniz'de güzel !
     KOBİ'lerin hayatına değer katmak ve tüm finansal ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla çalışan DenizBank, şoför ve Otomobilci esnafını unutmadı. İşte Denizbank'ın sizlere özel ürün ve hizmetleri:

İşletme Kart : Esnafın her türlü finansal ihtiyacı için evraksız, formalitesiz kredi kullandırabilen tek kart. Ortak limit özelliği sayesinde İşletme Kart ile;

  • 36 Aya varan vadeler ile eşit taksitli kredi kullanıp, taksit taksit ödeyebilirsiniz
  • Kurtaran hesap özelliği sayesinde hesabınızda para olmasa bile fatura, vergi ve SSK ödemelerinizi yapabilir
  • Tüm ihtiyaçlarınız için alışverişlerinizde Kredi Kart'ı olarak kullanabilirsiniz.

 

     Üstelik kredi kullanımlarınızı şubeye uğramadan 7/24 ATM lerden ve internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz.

  • Yaz Kredisi : Sıcakların yanısıra birde borçlardan bunalmayın. En yakın Denizbank şubesine başvurun, tüm ihtiyaçlarınız için ister 18 ister 36 ay vade ve %1.29 faiz oranları ile eşit taksitli kredinizi kullanın, ilk taksidini 3 ay sonra yani sonbaharda ödeyin.
  • Petrol Ofisi Kampanyası : İşletme Kart ile 2.000'e yakın anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarınızdan yapacağınız akaryakıt, otogaz, madeni yağ alımlarınıza 3 ay erteleme imkanı. Üstelik kampanya yıl boyunca devam ediyor.
  • Gıda Kampanyası : Ramazan ayına hazırlık yapan KOBİ'lerin sepeti işletme Kart ile doluyor. 31 Agustos tarihine kadar İşletme Kart ile 2.000 TL ye kadar yapacağınız tüm gıda harcamalarınıza 2 ay vade erteleme imkanı. Doya doya alışveriş yapın, Bayramdan sonra ödemeye başlayın.
 
  • Plakanıza Kredi :  İstanbul, Ankara, İzmir illerinde faaliyet gösteren ticari taksi işletmecilerinin 0 km. ve 2.el araç ile ticari plaka alımları için 24 aya varan vadeler ve cazip faiz oranları Deniz'de.
  • Hattınıza Kredi : Halk otobüsü ve Dolmuş/Minibüs Hattı İşletmecilerinin hertürlü ihtiyacı için 36 aya, araç alımları için ise 60 aya varan vadeler ve cazip faiz oranları ile krediniz Deniz de.
       Tüm bu firsatlar ve çok daha fazlası için sizleri en yakın DenizBank şubemize bekliyoruz.
       Çünkü Şoför ve Otomobilcilere hayat Deniz'de güzel.

 


  • İşletme Kart sahibi olmak için www.denizbank.com adresinden işletme kart başvurusuna tıklayabilir, Cep telefonunuzdan ISLETME yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı 4417'e SMS olarak gönderebilir veya şubelerimizden bizzat başvuru yapabilirsiniz. Başvuru cevabınız anında bildirilecektir.